DOPRODEJ: Tipni si! Česko

Kolik obyvatel má Jeseník? Kolik bodlin má na svém těle běžný dospělý ježek?Jak daleko dohodil Jan Železný v Sydney? Nevíte? To ale vůbec nevadí! Můžete si prostě jen tipnout.

Akce končí za:
Dní

Hodin

Minut

Sekund
Koupeno:
11 322×
Skladem 5 - 10ks
* poslední kusy

K odeslání: Dnes
Původně
1 180 Kč
Sleva
50%
Ušetříte
590 Kč
590 Kč
Počet kusů:
Koupit

Hráči tipují letopočty, počty obyvatel, rozlohu a spoustu dalších veličin, přičemž body získávají za správný tip nebo za to, že vsadili na správný tip soupeře. Během hry Tipni si Česko se dozvíte vtipnou formou spoustu zajímavých informací, kuriozit a rekordů, o kterých se třeba dosud ani neslyšeli. Hru lze hrát samostatně nebo kombinovat s původním Tipni si. Ve hře najdete 1188 otázek rozdělených do 6 okruhů: zeměpis, dějiny, kultura, příroda, sport, různé Obsah balení: 396 karet s otázkami, 6 mazatelných destiček, 6 fixů s mazátkem, 80 plastových bodovacích žetonů, 6 barevných hráčských žetonů a pravidla. POČET HRÁČŮ 3-6 DOBA HRANÍ 30+ VĚK 12+

Záruka: 24 měsíců

Jak vytvořit objednávku?

Když kliknete na tlačítko "koupit", tak se Vám zobrazí tabulka, ve které zatrhnete požadované množství a popřípadě barevné varianty produktu a kliknete znovu na "koupit". V dalším kroku vyplníte svoje osobní údaje a formu dopravy a platby, potom dole kliknete na "potvrdit objednávku" a už jenom čekáte na informační maily od nás.

Příbuzné kategorie